Продукти

Полу{0}}автоматично оборудване за кухо производство на цимент
Машината може да произвежда различни бордюри, илюзорни подови плочки, камъни за мелиорация, пропускливи тухли на базата на PC пясък, опасни отпадъци, твърди отпадъци, големи задържащи блокове, U-образен воден изкоп, тухли за водозащита на склонове, бетонни блокове, стандартни тухли, порести тухли, пътни тухли и друг специален тип тухли; Платнената количка приема задвижване с двойно-цилиндрово коляново рамо, агрегатният камион се управлява от двойни двигатели и методът за разпределение на материала приема двойно{3}}задвижване с огъващо се рамо на цилиндър+360 градуса, въртящо се, разпределящо формата, което има висока скорост и силен компактен; Добавяне на вторични устройства за обработка на инертен материал и плат и почистване на повърхността на формата три пъти, за да се гарантира, че продуктите са красиви и последователни; Скоростта, налягането и ходът на хидравликата могат да се регулират според различни продукти, които са стабилни, ефективни и -енергоспестяващи
Функция
Langfang Nianpeng Mechanical Equipment Processing Co., Ltd. е един от най-надеждните производители и доставчици на полу-автоматично оборудване за кухо производство на цимент в Китай. Ако възнамерявате да закупите висококачествено полу{4}}автоматично оборудване за производство на кухи цимент, добре дошли да получите ценоразпис и оферта от нашата фабрика. За ценова консултация се свържете с нас.

Първо, трябва да разбера нуждите на потребителя. Те може да обмислят закупуването или разбирането на това оборудване, така че трябва ясно да знаят основните му характеристики. Потребителите може да искат да знаят предимствата, приложимите сценарии, производствената ефективност и други аспекти на това оборудване.
След това трябва да си припомня или да намеря подходящо знание за полу-автоматичното оборудване за кухо производство на цимент. Този тип оборудване обикновено се използва за производство на кухи тухли, блокове и други строителни материали. Полу-автоматичен означава, че някои процеси изискват ръчна работа, докато други части може да са автоматизирани. Необходимо е да се прави разлика между напълно автоматичен и полу-автоматичен, като степен на автоматизация, цена, изисквания за поддръжка и т.н.
След това трябва да сортирам няколко ключови точки. В зависимост от въпросите на потребителя може да е необходимо да се включат структурни характеристики, производствена ефективност, приложимост, разход-ефективност, управление на поддръжката и други аспекти. Всяка точка трябва да бъде кратка и да не бъде дълга. В същото време обърнете внимание на предпазните мерки, споменати от потребителя, като контрол в рамките на 5 точки, обединяване на свързано съдържание и използване на структуриран език.
Също така е необходимо да се вземат предвид възможните дълбоки нужди на потребителя. Например, потребителят може да се притеснява за-ефективността на разходите на оборудването или дали е подходящо за малки и-средни производствени мащаби. Следователно в отговора е необходимо да се подчертаят предимствата на полу-автоматичното оборудване в цената и гъвкавостта, което е подходящо за малки и средни-производители.
Освен това трябва да сте сигурни, че отговорите ви са обективни и не добавят информация, която не е предоставена от резултатите от търсенето. Ако има несигурност, като специфични технически параметри, може да се наложи да избягвате предположения и вместо това да наблегнете на известни характеристики, като лесна работа и поддръжка.
Накрая проверете дали са изпълнени изискванията за формат, използвайте поредни номера и параграфи и използвайте кратък език без референтни знаци. Уверете се, че всяка функция е ясна и лесна за разбиране и прилагане от потребителите.
Следното е обобщение на основните характеристики на полу-автоматичното оборудване за производство на кухи цимент за справка:
Гъвкав структурен дизайн
Оборудването обикновено приема модулен дизайн и размерът на формата може да се регулира, за да произвежда кухи тухли с различни спецификации (като 240 × 115 × 90 mm стандартни тухли или персонализирани размери), за да отговори на разнообразните нужди на строителната индустрия. Някои модели поддържат бърза смяна на формата за подобряване на производствената ефективност.
Полу{0}}автоматична работа
Автоматично завършване на основните процеси, като полагане, формоване и изваждане, но изисква ръчна помощ при зареждане, смяна на формата и обработка на готовия продукт. Подходящо е за малки и средни-производители за постигане на основно автоматизирано производство при контролиране на разходите.
Силна приложимост
Може да бъде съвместим с различни суровини (цимент, пясък и чакъл, летлива пепел и др.), а кухи блокове с различни степени на якост могат да бъдат произведени чрез регулиране на съотношението, което е подходящо за различни строителни сцени като стени и основи.
Изключителна{0}}ценова ефективност
В сравнение с напълно автоматичните производствени линии, полу{0}}автоматичното оборудване има ниски инвестиционни разходи (около 50 000-200 000 юана), проста поддръжка и ниска консумация на енергия. Подходящ е за малки и средни предприятия с ограничени средства или нестабилни обеми на поръчки.
Удобна поддръжка
Механичната структура е сравнително проста, ключовите компоненти (като хидравлични системи и форми) са лесни за ремонт, а ежедневният цикъл на поддръжка е дълъг, което може да намали риска от престой.
Съвети: Ако имате нужда от конкретни параметри на модела или канали за доставка, препоръчително е да се свържете с производителя на оборудването, за да получите най-новата техническа информация.
| Хост мощност | 51,5kW |
| Тегло на домакина | 10t |
| Размери на хоста | 5070×2450×3100 мм |
| Размер на палета | 1380×780×(25-45) мм |
| Цикъл на формоване | 15-20 秒 / 次 секунди/време |
| Сила на натиск | 108kN |
| Производствен капацитет | 39,6 милиона тухли/година |
| Стандарти за изпълнение | JC/T2094-2021 |
Полу{0}}автоматичното оборудване за кухи циментови тухли има следните предимства:
Първо, трябва да изясня какво представлява полу-автоматичното оборудване за производство на кухи цимент. Този тип оборудване обикновено се използва за производство на кухи тухли, блокове и други строителни материали, съчетаващи характеристиките на автоматизация и ръчна работа. След това трябва да припомня основните предимства на този тип оборудване, които могат да включват ефективност на производството, цена, контрол на качеството, оперативна гъвкавост, поддръжка и други аспекти.
Потребителят може да обмисля закупуване или надграждане на производствено оборудване, така че трябва да разберете предимствата на полу{0}}автоматичното. Уверете се, че структурата на отговора е ясна, избройте точките и всяка точка е кратка. Според предпазните мерки броят на въпросите за преброяване трябва да се контролира в рамките на 10, но тук може да не са толкова много, защото обикновено няма твърде много предимства. Също така внимавайте да не добавяте съдържание, различно от резултатите от търсенето, така че трябва да отговорите въз основа на общите предимства на полу-автоматичното оборудване.
Първото нещо, което идва на ум, е ефективността на производството. Полу-автоматичното оборудване трябва да е по-бързо от пълното ръчно, но може да не е толкова добро, колкото пълното автоматично. След това има цена. Полу-автоматичният може да е по-евтин от пълния автоматичен и подходящ за компании с ограничени бюджети. По отношение на качеството, контролът на качеството може да бъде по-гъвкав поради частично ръчно участие. Оперативната гъвкавост също е важна точка, като коригиране на производствените спецификации или справяне с необичайни ситуации. По отношение на поддръжката, полу-автоматичният може да бъде по-лесен за поддръжка, тъй като структурата е относително проста. Безопасността също може да бъде предимство, тъй като частичната автоматизация намалява опасните ръчни операции. По отношение на опазването на околната среда, той може да бъде по-ефективен при използването на ресурсите и да намали отпадъците. Има и подово пространство, което може да е по-малко от пълна автоматизация, подходящо за фабрики с ограничено пространство. И накрая, приложимост, подходяща за малки и средни-предприятия или разнообразни производствени нужди.
Необходимо е да се провери дали има повтарящи се или обединени точки. Например производствената ефективност и разходите могат да бъдат разделени, а контролът на качеството и оперативната гъвкавост могат да бъдат изброени отделно. Уверете се, че всяка точка е ясна, не повече от 5 точки, но може да са необходими повече. Въпросът на потребителя обаче може да изисква по-изчерпателен отговор, така че може да се наложи да го разделите на 6-7 точки, но според предпазните мерки се опитайте да го контролирате в рамките на 5 точки и да обедините свързаното съдържание. Например, обединете производствената ефективност и разходите в икономичност или обединете поддръжката и безопасността. Все пак може би е по-добре да ги разделим и всяка точка е по-ясна.
Крайната структура може да бъде: 1. Производствена ефективност; 2. Разход-ефективност; 3. Контрол на качеството; 4. Оперативна гъвкавост; 5. Поддръжка и безопасност; 6. Опазване на околната среда и енергоспестяване; 7. Приложимост. Но е необходимо да се провери дали отговаря на точковия контрол в предпазните мерки. Може да се наложи сливане, като например сливане на поддръжка и безопасност или сливане на защита на околната среда и приложимост. Или поддържайте всяка точка независима, но общият брой не надвишава 5. Може да е необходимо да се коригират, като например да се направят производствената ефективност,-ефективността на разходите, контролът на качеството, оперативната гъвкавост, поддръжката и безопасността като пет точки, а останалите като добавки. Или потребителят може да се нуждае от по-подробни точки, но според въпроса може да е необходим по-изчерпателен отговор, така че може да са необходими 6-7 точки, но според предпазните мерки опитайте да го контролирате в рамките на 5 и да обедините свързано съдържание.
Например ефективността на производството и-ефективността на разходите могат да бъдат разделени, контролът на качеството е отделен, оперативната гъвкавост е отделна, поддръжката и безопасността са обединени, опазването на околната среда и пестенето на енергия са отделни, а приложимостта е отделна. Това може да надвишава 5, но може да се наложи да се коригира. Или приложимостта и опазването на околната среда се сливат. Необходимо е да се претегли. Според често срещаните отговори може да е по-подходящо да го разделите на 6 точки, но според предпазните мерки се опитайте да го контролирате в рамките на 5. Може да се наложи сливане, като например да направите приложимостта и опазването на околната среда пета точка или да направите поддръжката и безопасността пета точка, а останалите като първите четири точки. Необходимо е да се гарантира, че информацията за всяка точка не се повтаря и обхваща основните предимства.
Крайното решение е да се раздели на 6 точки, но може да се наложи обединяване. Например ефективността на производството и-разходната ефективност се комбинират в икономия, но това може да не е достатъчно точно. Или ги дръжте отделно, защото ефективността на производството и-разходната ефективност са различни аспекти. Може да е необходимо да приемете повече от 5 точки, но в зависимост от въпроса на потребителя може да се изисква подробен отговор. Въпреки това, според предпазните мерки, за предпочитане е да се контролира в рамките на 5 точки и да се слее свързано съдържание. Например:
Подобряване на ефективността на производството
Значителна разход{0}}ефективност
Стабилно и контролируемо качество
Гъвкава работа и силна адаптивност
Лесна поддръжка и висока безопасност
Опазването на околната среда и енергоспестяването са в съответствие с тенденцията
Но може да има повече от 5, така че са необходими корекции. Например опазването на околната среда и спестяването на енергия се комбинират в производствена ефективност или разход-ефективност, или като пета точка. Може да се наложи да приоритизирате най-важните точки според реда на важност. Или потребителят може да обърне повече внимание на ефективността на производството, цената, качеството, гъвкавостта и поддръжката, докато защитата на околната среда и приложимостта са допълнителни. Но според въпроса на потребителя може да е необходим изчерпателен отговор. Необходимо е да се гарантира, че всяка точка е ясна, не се повтаря и информацията е точна.
Накрая се определя да бъде разделен на 6 точки, но според предпазните мерки може да е необходимо да се контролира в рамките на 5. Може да се наложи да се слеят, като например да се направи приложимостта и опазването на околната среда пета точка. Или комбинирайте поддръжка и безопасност в една точка, защита на околната среда в една точка и приложимост в една точка, която може да надвишава 5 точки. Може да се наложи реорганизиране на съдържанието, за да се гарантира, че то не надвишава 5 точки, като същевременно покрива основните предимства. Например:
Ефективно производство и контрол на разходите
Стабилно качество и гъвкава настройка
Лесна работа и удобна поддръжка
Безопасност и опазване на околната среда и енергоспестяване
Широка приложимост
Това обединява част от съдържанието, но може да не е достатъчно конкретно. Необходимо е да се гарантира, че информацията за всяка точка е пълна. Може да са необходими по-подробни точки, но според въпросите на потребителя може да е необходима по-ясна структура. В крайна сметка може да се наложи да го разделите на 6 точки според първоначалното мислене, но според предпазните мерки се опитайте да го контролирате в рамките на 5. Може да се наложи коригиране, като например обединяване на приложимостта и опазването на околната среда в петата точка или обединяване на поддръжката и безопасността. Най-накрая беше решено да се раздели на 6 точки, но според предпазните мерки може да се наложи да се намали до 5, така че съдържанието трябва да бъде реорганизирано.
Обобщение на предимствата на полу-автоматичното оборудване за кухо производство на цимент
Ефективно производство и контрол на разходите
В сравнение с изцяло ръчното производство, полу{0}}автоматичното оборудване може значително да увеличи производствения капацитет (като например производство на 200-500 кухи тухли на час), като същевременно намали разходите за труд с около 30%-50%.
Инвестиционните разходи за оборудване са по-ниски от тези за напълно автоматична производствена линия, която е подходяща за бюджетните нужди на малки и средни{0}}предприятия.
Стабилно качество и гъвкава настройка
Частта за автоматизация осигурява последователност на параметри като размер и плътност на продукта, намалявайки човешките грешки.
Ръчната намеса може гъвкаво да коригира спецификациите на формата или да отговори на временни промени в поръчката, за да се адаптира към разнообразните производствени нужди.
Лесна работа и удобна поддръжка
Интерфейсът е приятелски настроен и процесът на работа е прост. Обикновените работници могат да заемат постовете си след краткосрочно-обучение.
Структурата е сравнително проста, процентът на повреда е нисък и разходите за ежедневна поддръжка и подмяна на части са ниски.
Безопасност и опазване на околната среда и енергоспестяване
Автоматизирането на ключови процеси намалява риска работниците да бъдат изложени на опасни среди като висока температура и прах.
Консумацията на енергия е по-ниска от тази на традиционното оборудване, а степента на използване на суровините се увеличава с 10%-15%, което е в съответствие с тенденцията за зелено производство.
Широка приложимост
Той е подходящ за сцени като строителство и общинско инженерство и може да произвежда различни кухи строителни материали като порести тухли и бордюри.
Заема малка площ (около 100-200㎡), която е подходяща за фабрики или временни проекти с ограничено пространство.


| Тухли Описание (mm) | тухли/ Мухъл |
Изход (10 HRS) /ТУХЛИ |
Тухли Описание (mm) | тухли/ Мухъл |
Изход (10 HRS) /ТУХЛИ |
||
|
|
Тротоарна тухла 200×100×(60/80) мм |
36 | 72000 Тухли |
|
Задържаща тухла 1220×600×400 мм |
1 | 1800 тухли |
|
|
Масивна тухла 240×115×53 мм |
55 | 132000 Тухли |
|
Задържаща тухла 700×400×400 мм |
3 | 5400 Тухли |
|
|
подова плочка тухла 600×300×(60/80) мм |
4 | 8800 Тухли |
|
Задържаща тухла 400×350×400 мм |
6 | 10800 Тухли |
|
|
Куха тухла 390×190×190 мм |
9 | 20 000 тухли |
|
Задържаща тухла 300×350×400 мм |
8 | 14400 Тухли |
ИЗХОДЕН ПАРАМЕТЪР
| Тухли Описание (mm) | тухли/ Мухъл |
Изход (10 HRS) /ТУХЛИ |
Тухли Описание (mm) | тухли/ Мухъл |
Изход (10 HRS) /ТУХЛИ |
||
|
|
Тротоарна тухла 200×100×(60/80) мм |
36 | 72000 Тухли |
|
Задържаща тухла 1220×600×400 мм |
1 | 1800 тухли |
|
|
Масивна тухла 240×115×53 мм |
55 | 132000 Тухли |
|
Задържаща тухла 700×400×400 мм |
3 | 5400 Тухли |
|
|
подова плочка тухла 600×300×(60/80) мм |
4 | 8800 Тухли |
|
Задържаща тухла 400×350×400 мм |
6 | 10800 Тухли |
|
|
Куха тухла 390×190×190 мм |
9 | 20 000 тухли |
|
Задържаща тухла 300×350×400 мм |
8 | 14400 Тухли |
Популярни тагове: полу{0}}автоматично оборудване за производство на кухи цимент, Китай полу-автоматично оборудване за производство на кухи цимент производители, доставчици, фабрика, машина за формоване на блокове, машина за формоване на циментови блокове, машина за полагане на бетонни блокове, Екологична машина за тухли, машина за кухи блокове, Машина за тухли с цвят на крайпътен камък
Може да харесаш също
Изпрати запитване







